Получите эту позицию бесплатно при покупке «Б/У из Германии Комплект стиральная /сушильная машина SAMSUNG 7- 8 KG»
Пропонуємо комплект пральна та сушильна машини з Європи.
Можливий продаж окремо!
Ціна пральної 10500 грн.
Основні характеристики
Спосіб розміщення окремо стоїть
Максимальне завантаження пральної машини 7 кг
Шум під час прання 51 дБ
Кількість оборотів 1400 об / хв
Шум під час віджимання 74 дБ
вага 61 кг
колір білий
Кількість програм 14
Розміри
Ширина 60 см
Глибина 56 см/по кришці
Висота 85 см
Клас ефективності віджиму Б
Функції та елементи керування
Дисплей так
Страхування дітей так
EcoBubble так
BabyProtect так
Програма самоочистки барабану.
Сушильна машина Samsung DV80M50101W
Ціна 12500 грн.
Дизайн
Розміщення приладу Окремо стоїть
Тип завантаження
Спосіб завантаження пристрою, наприклад, переднє завантаження, верхнє завантаження.
Фронтальне завантаження
Система сушіння
Спосіб видалення вологи пристроєм.
Тепловий насос
Колір продукту
Колір наприклад червоний, синій, зелений, чорний, білий.
Білий
Дверна петля
Розташування або тип дверної петлі, що є рухомим з’єднанням або механізмом, на якому двері, ворота чи кришка повертаються під час відкривання та закривання або який з’єднує пов’язані об’єкти.
правильно
Реверсивні двері
Дверцята на пристрої можна пересувати, щоб вони могли відкриватися з правого боку (на петлях зліва) або з лівого боку (на петлях справа).
Тип управління
Спосіб керування пристроєм.
Кнопки, поворотні
Вбудований дисплей
Дисплей, який є частиною продукту, тому вам не потрібно приєднувати інший дисплей.
Тип дисплея
Тип дисплея (екран), наприклад LCD.
LED
Матеріал барабана Нержавіюча сталь
Продуктивність
Ємність барабана
Кількість білизни, яку може вмістити барабан пральної машини.
8 кг
Клас ефективності конденсації Б
Програми сушіння Вовна, змішана, на час, швидка, делікатна/шовк, блуза/сорочка, бавовна, рушник, синтетика
Час циклу 170 хв
Рівень шуму
Рівень амплітуди небажаного фонового шуму, зазвичай вимірюється в децибелах (дБ).
65 дБ
Функція Anti-Crease
Функція пральної або прально-сушильної машини, яка гарантує, що випраний одяг не буде зім’ятим (або принаймні не дуже зім’ятим).
Продуктивність
Холодильне середовище R134a
Ергономіка
Таймер відкладеного старту
Таймер, щоб машину можна було запустити через певний час після його встановлення («час затримки»).
Внутрішнє освітлення барабана
Світлодіодний індикатор етапу програми
Блокування від дітей
Пристрій, який не дозволяє дитині відкрити двері або керувати пристроєм.
Індикатор рівня води
Енергетичний менеджмент
Клас енергоефективності
Енергоефективність приладу оцінюється відповідно до набору класів енергоефективності від A+++ до G на етикетці, A+++ є найбільш енергоефективним, G найменш ефективним.
A++
Характеристики
| Производитель | Samsung |
Отличительные
качества
Очень конкурентоспособные цены на всю продукцию, гибкая система скидок, цены ниже, чем у большинства конкурентов.
Основным критерием продаваемых нами товаров является качество и долговечность использования.
Принимаем звонки и заказы в любое удобное для Вас время, доставка в любой населенный пункт Украины, искренне рады всем клиентам и надеемся на взаимность)

Отзывы
компании
Менеджеру огромное спасибо что помог в выборе и потратил много времени) покупкой очень довольны! павильон подошёл идеально .

Товар був у наявності, в'язалися швидко, наступного дня товар відправили. Брала вафельницю, запаковано ідеально, вся документація на місці. Товар відповідає опису.

Заказала тестомес на 1900. Качество превышает цену. Все делает на ура, уже поэкспериментировала. Отдельное спасибо продавцу за консультацию. Все на высшем уровне. РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Заказ приняли быстро, выполнен был за сутки. Все время на связи, профессионально проконсультировали, все быстро, четки и вежливо. Приятная компания, всем рекомендую.

Как мы
работаем?
Оставьте заявку на сайте, или свяжитесь с нами по указанным телефонам
Задайте вопрос менеджеру и согласуйте с ним детали
Оплата возможна при получении, или предоплата
Доставляем перевозчиками по всей Украине
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 8 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | A |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Сушка | Да |
| Максимальная загрузка белья для сушки | 8 кг |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 550 мм |
- Цена: 23 999 ₴








