Акция «Товары в подарок»Вы экономите 1 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Б/У Узкая стиральна машина LG Inverter Direct Drive 6 KG / F1222ND из Германии»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пральна машина із прямим приводом LG Direct Drive.
F1222NDR
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип установки Окрема
Система інтелектуального прання Так
Автобалансування Так
Детектор завантаження Так
Датчик піноутворення Так
Змінна швидкість віджиму 1200/800/400/Без віджиму
Максимальна швидкість віджиму (про/хв) 1200
Діапазон температури прання Холодна/30/40/60/95
Підключення до холодної води Так
Нульове споживання енергії в режимі очікування Так
Тип двигуна Прямий привід
Тип барабана Пухирцевий
Сертифікат WOOLMARK Так
Діагностика несправностей Так
Гарантія 10 років на Мотор
Тип завантаження Фронтальна
Максимальне завантаження під час прання (кг) 6
Об'єм бака (л) 42
ТЕХНОЛОГІЇ
Система прямого приводу Inverter Direct Drive Прямий привід Direct Drive
ПРОГРАМИ ПРАННЯ
Бавовна Так
Делікатна Так
Одяг малюка Так
Пухова ковдра Так
Швидко 30 Так
Бавовна Швидко Так
Синтетика Так
Ручне прання / Вовна Так
Полоскання+віджим Так
Віджимання Так
Об'ємні речі Так
Бережне кип'ятіння Так
Біо догляд Так
ДОДАТКОВІ РЕЖИМИ
Попереднє прання Так
Суперполоскання Так
Інтенсивна Так
Без складок Так
Очищення барабана Так
Тільки віджимання Так
Без віджиму Так
блокування від дітей Так
Звуковий сигнал Увімк./Вимк. Так
Режим таймера Так
Злив Так
Розміри (ШхГхВ, мм) 600x440x850
F1222NDR
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип установки Окрема
Система інтелектуального прання Так
Автобалансування Так
Детектор завантаження Так
Датчик піноутворення Так
Змінна швидкість віджиму 1200/800/400/Без віджиму
Максимальна швидкість віджиму (про/хв) 1200
Діапазон температури прання Холодна/30/40/60/95
Підключення до холодної води Так
Нульове споживання енергії в режимі очікування Так
Тип двигуна Прямий привід
Тип барабана Пухирцевий
Сертифікат WOOLMARK Так
Діагностика несправностей Так
Гарантія 10 років на Мотор
Тип завантаження Фронтальна
Максимальне завантаження під час прання (кг) 6
Об'єм бака (л) 42
ТЕХНОЛОГІЇ
Система прямого приводу Inverter Direct Drive Прямий привід Direct Drive
ПРОГРАМИ ПРАННЯ
Бавовна Так
Делікатна Так
Одяг малюка Так
Пухова ковдра Так
Швидко 30 Так
Бавовна Швидко Так
Синтетика Так
Ручне прання / Вовна Так
Полоскання+віджим Так
Віджимання Так
Об'ємні речі Так
Бережне кип'ятіння Так
Біо догляд Так
ДОДАТКОВІ РЕЖИМИ
Попереднє прання Так
Суперполоскання Так
Інтенсивна Так
Без складок Так
Очищення барабана Так
Тільки віджимання Так
Без віджиму Так
блокування від дітей Так
Звуковий сигнал Увімк./Вимк. Так
Режим таймера Так
Злив Так
Розміри (ШхГхВ, мм) 600x440x850
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Электронное |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Прямой привод барабана | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Вес | 60 кг |
- Цена: 9 999 ₴









